אנא שילחו תמונות
שם: זאב וולרשטיין
אתר יפה


שם: שרון עינת
כל הכבוד על העבודה המאומצת והמרשימה. איזה מחקר, ודאי פרי עבודה של שנים ארוכות. אני מאוד מאוד מודה לך על הפרויקט הלא יאומן שעשיתם. נותרנו פעורי פה, התרגשנו מאד. קודם כל - מורשת. המורשת משותפת לכולנו, גם אם אורח החיים שונה כיום. לכולנו יש אותם שורשים וזה לא ענין של רצון, בחירה או תרבות כיום - פשוט ענין של אכפתיות. לדעת מאין צמחת, מאיפה אתה בא, וגם להתוודע לעולם אחר - דתי, בעיני זה חשוב ויפה. אני חושבת שזה מרתק, אפילו לאנשים שאינם בני משפחה, וודאי שלבני משפחה יותר.


שם: אילן קוסמן
האתר חשוב מאד במיוחד לדור הצעיר בהקניית מורשת שרשרת הדורות.


שם: משה זאב וחיה שפר
ההשקעה העצומה והעמל הרב ניכרים כבר במבט ראשון!! כל הכבוד והמשך הצלחה.


שם: ספיר כהן
אני מאוד אוהב את הספר ואת האתר סבתא רבא של אבא שלי היא צ'ריל וסבא רבא שלי הוא יוסף כהן וסבא שלי הוא אהרון כהן ואבא שלי הוא יוסף כהן אני ספיר ואחי הם שני וטהר


שם: צאצא בעילו"ש
כצאצא של הגאון המחבר שאבתי הרבה נחת לגלות כמה וכמה מאנשים המוכרים לי ביומיום שהינם בעצם בני דודים ... שמחנו לגלות תמונות של דודות ודודים עלומים. בהצלחה בהמשך עבודתכם. עה"ח: צאצא שמופיע ברשימה. ותודה על הספר.


שם: יעקב יפה
לכבוד בני דודינו היקרים באדם. הספר בזך לבונה הגיע אלי הבוקר בדואר. אני עדיין מרוגש כולי מהספר הנפלא שהיה עד היום גנוז בכתב-יד-קדוש ועכשיו בזכותכם יצא לאור. תודה רבה לכם


שם: משה לוין
עיינתי בספר מאיר העיניים תרתי משמע. ואני נרגש כולי לעבודתך היפה ר' הראל. כה יוסיף לך השם ויתן לך כח. ניכר העמל הרב שהשקעת בפרוייקט המיוחד. הספר גרם לי לאושר רב הן בהכירו לי את סבינו הגדול, והן כאשר בזכותו התודעתי לצאצאים כמוך. חן חן לך על עבודתך המאומצת.


שם: הרב ישראל יונתן זילברשטרום
צאצא אנוכי לשושלת המפוארת, דרך סבי הגאון הרב החסיד ר' אהרון מרדכי זילברשטרום שליט"א. אנו המתגוררים בלב קריית האיחוד האירופאי בבריסל שבבלגי'ה, ממשיכים במורשתו, דרך הקמת מוסדות חינוך על טהרת הקודש, למשפחות שומרי תומ"צ המתרבים והולכים ב"ה, בימים אלו ממש תחת שרביטם של שלוחיו המסורים של הוד כבוד קדושת האדמו"ר רבי מנחם מענדל שניאורסאהן מליובאוויטש זצוק"ל. נשמח מאוד לארח כל אחד ואחת מבני המשפחה המורחבת על כל ענפיה, בעת ביקור קצר או ארוך בבירת בלגיה, או אפילו אם אתם נוחתים לכמה שעות של טיסת המשך ליעד אחד, מוסדות החינוך והבית חב"ד ממוקמים מרחק של 10 דקות נסיעה משדה התעופה הבינלאומי של בריסל. ניתן ליצור קשר באימייל. שנה טובה ומתוקה.


שם: יצחק לובנשטיין
נפלא ביותר, שמחנו לקבל את הספר, ובעזהשי"ת גם נעבור על התוכן בברכת גמר חתימה טובה


שם: גנית ודרור קדמי
רציתי להודות על העבודה העצומה שעשיתם בכל הקשור לקורות משפחתנו. ערב אחד הגיע אלינו הספר - בהפתעה גדולה. הספר מאד מאד מרגש - אני מאמינה שאלמלא לקחתם זאת על עצמכם לעולם לא היינו יודעים כך את קורות המשפחה. זה יוצר תחושת שייכות מחודשת ותחושת הקשר מאיפה באנו; חיבור לשורשים המלווה בתחושת גאוה להיות נמנים על צאצאיהם של סבנו וסבתנו. כמה חבל שאבא שלי לא הספיק לראות. ממלא את הלב לראות רשימה ארוכה של אנשים - כולם בני משפחה שלא ידענו על קיומם וסברנו שלא נותרה כמעט נפש חיה לאחר המלחמה, ובכל זאת שרדו כמה מהורינו ושוב אנו על המפה.


שם: חנן מררי
אני לא מאמין שיש כזה אתר. רק עכשיו שמתי לב שאני דור 6 לבז"ך לבונה... וגם רוב המשפחה שלי... ממש אתר מושקע ומדהים!


שם: רות מולנר
עבודה קשה ומאתגרת, יישר כוחך. האתר מוצלח ובהיר מאוד וידידותי למשתמש.מרגש מאוד לראות את עץ המשפחה. חשוב מאוד להנחיל לילדים ולנכדים.


שם: משה אהרן אויש
יישר כח על העבודה היפה והמושקעת. על אף שאיני נמנה בין צאצאי המחבר, אך כפי שלימדתני הנני קרובו, נכד אחיו רבי רפאל כהן. בכל אופן התרגשתי מהחומר, ולמדתי ממעשיך ומידיעותיך. קה זכות אבות יגן עלינו.


שם: בנימין-נחום זילברשטרום
נהניתי מביקור באתר, חבל שלא נשלחים תמונות של כל הצאצאים, אני אשתדל אי"ה לשלוח התמונות ולפאר את המשפחה הנפלאה הזאת.


שם: נגה פרקש
זה אתר מושקע ויפה... אני דור 6 וממש נהנתי להכיר את המשפחה בזכות האתר!!!


שם: שיר גרוס
אני חושבת שהאתר הזה יפה מאוד ובזכותו אני יודעת יותר על המשפחה ואני דור 6 לבזך לבונה...


שם: חלי גרוס
אני חושבת שאתר זה מאוד יפה ומושקע, אניי שמחה שפתאום גיליתי כל מיני אנשים מהמשפחה המורחבת. אני דור 6 לבזך לבונה...


שם: פנינה מיזליש
האתר חשוב ומושקע מאד.הוא מתחבר לשורת האתרים שאותם יוצרים בשנים האחרונות אנשים צעירים, הרוצים ללמוד על שרשי משפחותיהם, שרובן אבדו בשואה, ולהנציח אותן. כל אתר כזה תורם הרבה למאבק בהכחשת השואה. כך יידע כל העולם שאכן היינו, חיינו,יצרנו, והקמנו דורות חדשים הממשיכים, כל אחד על פי דרכו, את המסורת של אבותינו. יישק כוחכם, והמשיכו במלאכה!!!


שם: \רותי דושינסקי
ישר כוח על העבודה המרשימה .אני כ -דור 5 לבזך לבונה רוצה להציע מפגש משפחתי לצאצאים בארץ ,ואם נצליח אז גם מפגש מורחב יותר מה דעתכם בני משפחה?


שם: ראובן פרומר
במקרה ניתקלתי באתר ושמחתי לקבל דרישת שלום ממכרים קרובים יישר כות להנצחה


שם: זילברשטרום
שמחתי לראות את האתר, ויותר מכך שהוא מעודכן והרבה מבקרים בו... רעיון מקורי ומעניין ליזום מפגש משפחתי. יהיה בואי מענין ומרגש לגלות אנשים שמכירים בארץ ולדעת שהם קרובי משפחה שלי!!!


שם: הלני
אינני צאצאית למשפחה הנ"ל, אך קבלו מחמאותי על האתר המושקע. סבא-רבה שלי היה ראש הקהל בישיבת אונסדורף ואני מחפשת מידע על הקהילה. כגניאולוגית מזה 12 שנה, אני מציעה כי יצורף לאתר עץ משפחה גרפי, שיכלול תאריכי לידה, נישואין ופטירה. האם יוצר האתר יוכל גם להצטרף לפורום "שורשים משפחתיים" ולסייע גם לאחרים בגניאולוגיה רבנית? יישר כוח! כן תוסיפו ענפים ותעמיקו שורשיכם ! הלני


שם: אור
אני מסכים לעשות מפגש


שם: אברהם לוין
הרב הראל חג שמח! מאד מאד נהנינו מהספר ומהאתר אך מאחר ואין לנו אינטרנט... נבצר מאיתנו להתעדכן באופן שוטף אך רציתי לספר לך שמצאתי דרך האתר שתלמיד היושב בכתתי הנו מהצאצאים ניסן נחמן דיקשטיין נ"י מיותר לציין את השמחה שהדבר גרם לנו אברהם לוין דור 6 למורנו הבז"ך לבונה זצוקללה"ה


שם: יוסף קליין
אתר יפה מאוד. נהניתי לגלות כמה אנשים יכולים להיות במשפחה אחת גדולה. בכל רחבי העולם. והכול מושקע בטוב טעם כולל תאריכי לידה ומקום לידה וכדומה. יישר כח לבונה האתר.


שם: דלית
אתר מאד ידידותי ונחמד... למשתמש... וגם העיצוב מוצלח והתוכן מאד מושקע ורעיון נהדר לעבודת שורשים של המשפחה... קיבלתי את הכתובת שלכם משמואל כהן שעובד במרכז הקשר בחיפה יישר כוח על הרעיון


שם: רוני
נהנתי מאד מן האתר המושקע והיפה, ודאי זכות היא לאבינו הבז"ך לבונה. יה"ר שנזכה להמשיך כך ולעשות נחת רוח לאבינו


שם: נאוה אלון
תודה רבה על אתר שמצאתי בו דברים שהחזירו אותי לילדות.


שם: יצחק פרימק
נו ... אז עכשיו אני דוד של נכדי הבז''ך. ב''ה.


שם: Gavriela Kohn
I really think that its beautifull to have a whole website dedicated to our family. Its interesting to meet different people from all over the world that are related to you. Please email me at gabbytk@gmail.com.


שם: ראובן
שלום לבעלי האתר יש כח גדול.. במקרה ניתקלתי בספר ועיינתי בו חשקה נפשי בספר הנ"ל בזך לבונה הייתי שמח אם מישהו יגיד לי היכן אפשר למצוא את הספר לרכוש אותו כמובן.. תודה רבה.


שם: עקיבא גרינצייג
אני מוצא את שמות אחיותי מופיעות בגוגל באתר הזה ואני מבין שאיכשהו רשום כאן את שמות צאצאי הגאון ואשמח לקבל פרטים יותר מדוייקים על הפעילות שלכם משום שאנו נכדי הגאון דרך משפחת שצ'רנסקי שאימי היא בתו של בנימין שצ'רנסקי מירושלים ואשמח לקבל מידע או ספר שהוצאתם לאור ובעניין הפעילות שלכם נשמח להתעדכן. בתודה מראש ובברכה : עקיבא גרינצייג רחוב בצלאל 11 חיפה נייד : 052-7123100 מייל : 3100066@gmail.com


שם: אליחי כהן
הגעתי לאתר ערב נישואיה של אסתר ייטל כהן (זור שישי). אתר יפה מאוד ומושקע.


שם: עדינה וויסבלט
נהנתי מאוד לראות את אתרכם, רואים עבודה מאומצת והשקעה רבה. המשיכו כך!


שם: מרים ארקין-פיקסלר
אתר מיוחד לא ידעתי שאני דור 7 לבזך לבונה


שם: ליבערמאן ישראל
שמחתי מאוד לבקר באתר מושקע זה, עלו והצליחו!


שם: בנימין זאב כהן
אני קרוי על שמו מאוד יפה לקרא על הרב זצל


שם: דונט מרדכי בן נן נטע בן משה בן נתן
מאוד שמחתי עם מציאת האתר אך כמה דיוקים מתבקשים תאריך לידה שלי הינו כו אדר א תאריך לידה של אבי ר נתן הינו ב אב השנה יום הולדתו ה 58 בעתיד אשתדל לראות ולמלאות שאר בני משפחתי שלום בברכת התודה והברכה


שם: אברהם נכד אחי המחבר
אם תוכל לשלוח לי מייל ריק אני רוצה להוסיף לך פרטים דרך אגב האתר יפה מאוד ומעורר נוסטלגיה והתמונות מראות את הדור הישן שאיננו


שם: אורן לביא
מרשים ומעניין מאוד לראות את ההתחקות של עץ המשפחה שמגיע עד לשורשים הרחוקים. בימים אלה אני עוסק באיתור נכסים יהודים בסלובקיה מתקופת השואה בין היתר למשפחתי וכך גם אני מגלה שאולי אני צאצא רחוק של המשפחה של רותי דושינסקי דרך סב-סבי (אשר), שנולד למשפחת זיס-הלוי בסלובקיה.


שם: אסף גלזר
בתור נשוי לדור 7להבז״ך זצ״ל .ברצוני להודות ישרכח על הספר ועל כל הפעילות .


שם: קוסמן דוד גבריאל
הריני לציין לשבח את ש.ב. הראל כהן. אין ספק שהוא לתפארת המשפחה. מאמציו הבלתי נדלים ועבודה ללא לאות,ללכד את הצאצאים ,הם קידוש ה' . מי יתן וה' יוסיף לו בריאות וכוח להמשיך את המפעל האדיר הזה. על כך באתי בשם רבים אחרים לשבחו, יישר כוח.


שם: רבקה כהן
כמה מרגש לראות את כל צאצאי המשפחה , רעיון נפלא יהיה באם נוכל להפגש מתי שהוא ולהכיר במעט את המשפחה היקרה שלנו , אני אישית גרה בבני ברק ואשמח לכל קשר עם אחד/ת מבני משפחתי


שם: נעה
אתר מרתק ביותר-עבודת חקר ראויה להערכה , יש בו תחנות חיים הנוגעות בנימים הדקים של עמנו (כמו אושוויץ), וכמובן מסר אדיר לשלשלת הדורות. במילה אחת- מרתק!


שם: צביק'ה כהן
משפחות הקשורות לשבט ה"בזך לבונה" , בנושא השידוכים לבטח ישנן בנות שסיימו סמינר חרדי והן בגילאים 22 - 19 שטרם מצאו את בן הזוג שלהן. נעשה כמיטב יכולתינו למצוא להן בן זוג . המעוניינת, א לשלוח פרטים אישיים ומספר טלפון KOHEST@WALLA.COM הודעה זו מפורסמת כאן ע"י אחד מצאצאי הבז"ך באישור מנהל האתר הראל כהן.


שם: צאצא של הבז"ך
רציתי לשתף אתכם בסיפור מעניין שארע לי. כצאצא של רבינו הגדול ובוודאי אחרי כזו השקעה בנושא המשפחולוגיה יצא לי בנסיעה באוטובוס להתיישב ליד אדם נחמד במהלך הנסיעה התפתח ביננו שיחה, והתברר לי ששמו של האדם היושב לצידי הינו בנימין זאב. אמרתי לו כעין קוד "בזך לבונה" וכך התברר שאנחנו בני משפחה. תודה רבה ויישר כח גדול על ההשקעה הגדולה.


שם: טוביה יגלניק
כל הכבוד אין לי מילים


שם: טוביה יגלניק
מזל טוב לטוביה לוין על הולדת הבן הבכור מאחלים: כל משפחת גוטמן המורחבת


שם: יהודי פשוט
מדהים


33 מספר המבקרים באתר ברגעים אלו
14565634 מספר המבקרים באתר עד כה
(26/09/2015) יג תשרי ה'תשע"ו עדכון אחרון
Email:
עידכונים מהשבוע האחרון
עידכונים מהחודש האחרון